Отзывы о компании Интернет-магазин "AutoTuningShop"
- Євген К.
- Саша Д.
- Покупатель
Замовляв дефлєктора на пассат б7 американець.Якість хороша.Встали дуже добре.Авто виглядає гарно.
- Юра К.
- Покупатель
Замовлення приїхало на наступний день, продавець чесний, що на сьогоднішній день дуже важливо, якість відповідає ціні.
- Артем П.
товар підібрали під моє авто, швидко відправили, хороша якість, рекомендую продавця.
- Богдан Щ.
- Тарас Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отличный продукт. Советую
- Володимир Л.
- Дима П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
