Отзывы о компании Интернет-магазин "AutoTuningShop"
- руслан с.
Дороговато за пласмаску.
- Эмиль Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергій К.
Чудовий сервіс, чудова якість. ДЯКУЮ.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за довіру і гарний відгук про нашу роботу. Комфорт клієнта - мета нашого магазину на кожному етапі замовлення. Будемо завжди раді чути Вас знову.
- Комментарий продавца
- Вадим Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ігор Р.
- Ян А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все гуд👍
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення і за зворотній зв'язок. Задоволений клієнт - основна мета нашої роботи. Завжди будемо раді допомогти.
- Комментарий продавца
- Алексей Е.
- Ігор Т.
- Ігор Т.
- Олег К.
