Отзывы о компании Интернет-магазин "AutoTuningShop"
- Сергей Т.
рекомендую
- Павло Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Евгений Б.
Вітровики підійшли, все добре тільки рекомендую зразу розмістить бо відірвати акуратно не реально скотч дуже міцний, пришлось на одном клеяти новий
- Михаил П.
Все супер
- Руслан П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина К.
- Покупатель
Дякую за швидку доставку.. Все підійшло.
Але було вказано, що доставка безкоштовна на Нову пошту, а мені довелося заплатити за доставку 173 грн. - Сергій Д.
Замовив вітровики але не підійшли, відіслав і мені повернули кошти.
- Валерій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Аркадий М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
